Turnvereniging U.d.I.

Home » Turnpakje voor acro/springen

Turnpakje voor acro/springen

Turnpakje dames

selectiepak

Turnpakje Vr-3156 van de foto is het wedstrijdturnpakje van UDI Bergen op Zoom.. Door op de foto te klikken kunt u dit turnpakje eenvoudig bestellen bij TT-Gymnastics. In de webwinkel van TT-Gymnastics vindt u een maattabel, waarmee u de benodigde maat kunt bepalen. Mocht het turnpakje niet blijken te passen, dan is omruilen vanzelfsprekend mogelijk. Meer foto’s en de prijzen van dit turnpakje vindt u op www.tt-gymnastics.nl, evenals andere producten zoals bijpassende turnbroekjes, turnleertjes, haarwokkels, turnschoentjes of andere turnaccessoires.

Turnpakje heren

Turnpakje 1832M Black

Door op de foto te klikken kunt u dit turnpakje eenvoudig bestellen bij CEK-Gymnastics. In de webwinkel van CEK-Gymnastics vindt u een maattabel, waarmee u de benodigde maat kunt bepalen. Mocht het turnpakje niet blijken te passen, dan is omruilen vanzelfsprekend mogelijk. Meer foto’s en de prijzen van dit turnpakje vindt u op www.cek-gymnastics.com, evenals andere producten zoals bijpassende turnbroekjes, turnleertjes, haarwokkels, turnschoentjes of andere turnaccessoires.

 

%d bloggers liken dit: